środa, 25 lipca 2012

Chora

Witam serdecznie.
Wczoraj miałam napisać notkę, no ale jakoś tak wyszło, że nie usiadłam do napisania. Notka też miała mieć zupełnie inny temat, ale o tym jeszcze kiedyś napiszę.

Jutro moje urodziny. W zasadzie nie lubię tego dnia, bo przypomina on mi o tym, że czas biegnie, lata lecą...i tak jakoś robi się człowiekowi źle na duszy. Jednak cieszyłam się na to świętowanie z dwóch powodów - po pierwsze moja mama upiekła pyszne ciasto, po za tym jutro ma przyjechać kilku gości no i ma być fajnie.

Fajnie może i będzie, tylko, że ja pewnie na sucharach pojadę. Eh, już wczoraj pobolewał mnie brzuch. Nic specjalnie mi nie było ale jednak zrobiłam sobie trochę postu, choć już wieczorem jadłam prawie, że normalnie. Dziś cały dzień mogłam o nim zapomnieć, ale późnym popołudniem znowu się zaczęło, tylko że dosyć dziwnie i pomyślałam, że to dyskomfort z głodu. Tak więc zjadłam posiłek, praktycznie taki sam jak i inni i się zaczęło...od godziny 20 tej do 21.00 przesiedziałam w wc, strasznie mnie goniło, a do tego okropne wirowanie, burczenie...nie życzę nikomu takich problemów. Fakt, że teraz, mam nadzieję, na dobre mi minęło, że dobry Pan Bóg wysłuchał moich błagań, no ale wiem jedno, na pewno tych wszystkich smakołyków nie spróbuję. Eh, a tak się cieszyłam :-(.

6 komentarzy:

Zim pisze...

Może to zwykły wirus? I może węgiel wystarczy. Ale jak się to będzie utrzymywać, to niestety, do lekarza po antybiotyk! :)
No i w ogóle... Wszystkiego najlepszego! :)

MałaMi pisze...

zdrowia życzę, ja też choruję, ale to z kolei przyziębienie...

i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;)

Zim pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=osKLrBxqkuA&feature=related :)

"Niech Cię wysłucha Pan w dniu utrapienia, niech Cię wzmocni imię Boga Jakubowego! Niech Ci ześle pomoc ze świątyni i niech Cię wesprze z Syjonu! Niechaj wspomni wszystkie dary Twoje i niech przyjmie całopalenia Twoje. Niech Ci da to, czego pragnie serce Twoje, i niech wypełni każdy Twój zamysł!" (Psalm 20, 2 - 5).

Kaśka pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! ;)
P.S. Bardzo ładny ten nowy wygląd bloga ;) ;)

Iva pisze...

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za dobre słowa oraz życzenia.
MałaMi fajnie, że jesteś, zapraszam ponownie:-)

Aldi pisze...

Iwonko, serdecznie Cię pozdrawiam
i wszystkiego co najpiękniejsze życzę :)