piątek, 27 lipca 2012

Dziękuję

Kochani moi na wstępie dziękuję Wam bardzo serdecznie za dobre słowa i życzenia urodzinowe. Co do wyglądu bloga - mi się on bardzo podoba, ale to to już trzeba dziękować Kali. Ja powiedziałam:"zrób coś ładnego, letniego, Ty wiesz o co mi chodzi, i wiem, że będzie super" no i tak też jest! Kalu ja to w ogóle muszę Ci za wiele rzeczy się odwdzięczyć, tylko jak? Tylko powiedz a ja już działam.

Moje zdrówko wróciło do normy, ale ciągle jestem na diecie, bo nie wiem, wolę nie myśleć co to było, wymęczyło okropnie, a co najgorsze to tak ostatnio często mnie nawiedza , ale mam nadzieję, że teraz to już spokój będzie. Tylko muszę trochę pouważać z jedzonkiem.

Wczoraj miałam urodziny. Dzień w sumie udany, tylko troszkę smutne bo nie wszyscy pamiętali i co najbardziej boli to nie pamiętała moja ciocia, osoba, z którą mam kontakt praktycznie co dziennie. Tylko pytanie nie pamiętała? czy nie chciała pamiętać? Niestety jest to osoba, którą bardzo lubię, ale która ma wiele "za uszami"...nie chcę się rozpisywać ale trochę nie tak; skoro co dziennie potrafiła przyjść na kawę bez zaproszenia, a wczoraj też mogła, tym bardziej że jak byłyśmy u niej we wtorek, to mówiłam, że w czwartek na kawę zapraszam...no ale co zrobić. Nie chodzi mi tutaj o jakieś prezenty, ale tylko o to, że w tym szczególnym dniu jej nie było.

Dziś rozpoczyna się olimpiada w Londynie. Ja nie należę do osób, które interesują się sport i mają zamiar śledzić całą olimpiadę. Jednak będę śledzić poczynania naszych - trzymam kciuki!!! Mam nadzieję, że będzie lepiej niż na Euro, choć tam też trzymałam!!

Zimbabwe bardzo serdecznie dziękuję za upominek!!!:-)))

Pozdrawiam serdecznie!

4 komentarze:

Zim pisze...

No co do olimpiady to ostatnio dowiedziałam się, że niektóre polskie portale informacyjne są zablokowane w Bośni i Hercegowinie :) Ale na szczęście Blogger nie jest tam zablokowany, więc będę do Ciebie Ivo "wpadać" z bośniacką flagą na Feedjit :) (mam nadzieję, że taka się pokaże!). Ale bywaj też czasem Iva na GG, bo wiesz, sama rozumiesz, roaming poza UE jest potwornie drogi.
Co do upominku, wiesz że właśnie miałam się Ciebie o niego zapytać? Super, że doszedł tak szybko! :)
Miłego weekendu życzę.
Pozdrawiam :)

Zim pisze...

A Twoja ciocia cóż... Ciocie tak mają, że czasem zapominają o tym, co dla nas ważne...

MałaMi pisze...

no przydałoby się by było lepiej niż na euro.. ehh.. :)

Iva pisze...

Eh to Euro, choć tak naprawdę to Polska dzięki niemu zyskała wiele dobrego, tylko szkoda że tak licho nasi grali.