piątek, 18 lutego 2011

A jednak chora

Witajcie moi kochani czytelnicy!
Już od kilku dni zamierzam tu napisać kilka słów, ale ciągle nie mogę, nie czuję się na siłach, no ale juz dzis nie mogę dłużej czekać. Mobilizuję się i piszę.

Rzecz zaczęła się we wtorek po południu. Malo, że od kilku dni bolała mnie ręka, to jeszcze zaczęły mnie boleć węzły, gadło...tak jakoś dziwnie, bo nigdy tak mi się przeziebienie nie zapowiadało. Postanowiłam więc, że w środe na warsztaty nie pojade, że pójdę do lekarki rodzinnej, może mi da cos na tą rękę,

I poszłam, a ta  moja przemiła lekarka powiedziała, że ból ręki to pewnie od tego, że zaczyna mi się grypa (guzik prawda, bo reka bolała mnie już kilka dni i boli nadal). Poprosiła, abym do końca tygodnia zotała w domu i przepisała lek, który ma zwalczyć wirusy, które mogę sie rozwijać w moim organizźmie.

Kiedy wykupowałam leki, byłam przerażona, bo te tabletki kosztowały 55 zł, ale aprekarka powiedziała, że jest to najnowszej generacji lek, zwalczający nawet wiruz A1N1 i mam brac. No cóż, skoro ma pomódz. Tylko, że w między czasie doszedł katar, a ja te leki biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki, do tego moje stałe leki, tak więc mam smak metalu w ustach, często jest mi niedobrze,  Bywam głodna, ale gdy jem to poprostu bez smaku...masakra.
Na dodatek non stop jestem bardzo słaba, nie mam gorączki, ale padam z nóg, raz mi zimno, raz gorąco, Liczę na to, że pojadę w poniedziałek na warsztaty, ale co z teg będzie - nie wiem.

Kończąc, życzę Wam dużo dużo zdrówka, bo chorować jest niezdrowo i bardzo brdzo drogo.

3 komentarze:

Zim pisze...

Czasem tak bywa. A znasz już nazwę tego leku? Cena nie zawsze świadczy o skuteczności, a są i takie leki, które są produkowane przez firmy farmaceutyczne tylko i wyłącznie dla zysku. Życzę Ci zdrowia, odpoczywaj przede wszystkim i dużo pij! Pozdrawiam :)

Zim pisze...

Sprawdziłam Iwonko co to za lek. Musisz mieć "mądrą" lekarkę, skoro na grypę zapisuje Ci lek na opryszczkę...

ewa pisze...

Moja Kochana
zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Zrob sobie salatke owocowa ,naprawde pomaga ,no moze nie tak jak leki ale humor poprawia,
Buziaczki dla Ciebie