czwartek, 30 grudnia 2010

U schyłku roku

I co kochani? Jutro Sylwester, ostani dzień roku 2010. Wierzyć mi się nie chce, że ten rok tak szybko przeminął. Dopiero był początek, cieszyłam się z założenia tego bloga na blogerze ( nie pamiętam dokładnie, chyba w lutym to bylo), ptem Wielkanoc, czerwiec - oczekiwany wyjazd nad morze i jesień.Eh jak prędko mija czas...az łezka się w oku kręci.


Uważam mijający rok za rok dobry. Byłam na kilku fajnych wyjazdach - w Niemczech, Szczecinie, Pobierowie. No a co najwazniejsze to w mijającym roku odbył się generalny remont mojego pokoju wraz z kupnem mebli. A co najważniesze, to spełniło się moje marzenia - a mianowicie mam swój własnykomputer i telewizor. Zrozumiałam, że marzenia mogą się spełniać.
Dzięki bloggerowi poznałam znowu kika nowych, wspaniałych dziewczyn - kochane jesteście!! W ogóle ja już tak sie zżyłam z tą moją blogową rodzinką, że nie wyborażam sobie bez Was zycia. Z wieloma z Wams mam bliski kontakt, z kilkoma tylko przez blogger, ale bardzo mi to pomaga, że jesteście.

Zimbabwe, Salanee, Aldi, Ewo, Kallu, Olu, Ewelinko, Agato, Magdo i Marto...i już się wzruszyłam...oraz wszystkim tym, których tu nie wymieniłam, a którzy też mój blog czytają, lub czasem komentują moje notki bardzo dziękuję za to, że JESTEŚCIE


Życzę Wam udanego Sylwestra, nie jest ważne jak go spędzicie, ważne jest aby ten wieczór był wyjątowy, wolny od smutków i zmartwień. Zaś w Nowym Roku życzę Wam dużo dużo zdrowia, radości, a także aby te marzenia i życzenia wypowiedziane przy łamaniu się opłatkiem - spełniły się.
Do Siego Roku!!

Ps. Wymieniając Wasze imiona nie zastanawiałam się nad tym, kto z Was jest mi bliższy, bo wszyscy jesteście dla mnie najbliżsi, tak więc kolejność jest przypadkowa.

5 komentarzy:

Aldi pisze...

Iwonko, dziękuje za kartkę :)
Przeczytałam dopiero dziś, bo wyszłam na przepustkę do domu. Przez najbliższe pięć tygodni będę w szpitalu.
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok. Byś odnalazła swój cel w życiu, może nawet Miłość, której każdy człowiek tak bardzo potrzebuje.
Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam
i życzę też radosnej nocy sylwestrowej.
Buziaki.

Salanee pisze...

Iva, to był styczeń, wystarczy spojrzeć do archiwum. Fakt, że ten rok przeleciał bardzo szybko :)

Zim pisze...

Ivuś, zobacz sobie do swojej skrzynki pocztowej na WP :) Masz tam ode mnie niespodziankę :) A poza tym życzę Ci wspaniałego Nowego Roku :)

Ola pisze...

Oj tak bardzo szybko. Ciekawe czy ten również tak zleci :)
Iwonko życzę Ci w nowym roku samych cudownych chwil :)

Anonimowy pisze...

...ja też sie cieszę,że Jesteś!!!!!!!!agata_dziubek