niedziela, 28 marca 2010

Moi drodzy!
Witam Was bardzo cieplutko w niedzielne popołudnie. Wczoraj nie pisałam, bo wydawało mi się, że nic ciekawego tu nie naskrobię. Ale teraz jak zaczęłam klikać, okazuje się, że mam kilka informacji do przekazania.

Wczorajszy dzień, z rana jeszcze ciepły strasznie mi się wlókł. Rano jeszcze czas jakoś zleciał bo i sprzątanie i zakupy, krótkie odwiedziny u cioci – wszystko to, co robie w każdą sobote. Zaś popołudnie i wieczór...masakra ciągnęły się nie możliwe. I żeby było śmiesznie komputer miałam do dyspozycji, a nie miałam nic do roboty. Czasem tak mam, że jak do komputera zasiada brat, to mnie się wydaje, że to bym zrobiła, tu pograla, tamto napisała. A jak mam kompa dla siebie – to nie potrafię zrobić nic. Jakieś zaciemnienie czy coś. Tak więc siedziałam w tej wirtualnej przestrzeni jakiś czas gapiąc się bezsensownie w jakieś strony lub grając w bezsensowne gry.

A właśnie, tu mam do Was prośbę. Czy znacie jakieś ciekawe gry internetowe ale w języku polskim? Chętnie bym sobie w cos pograła, a nie mam w co. Na facebooku jest gier mnóstwo, no ale wszystkie w języku angielskim. Eh może ja marudna i znaleźć nic nie mogę. W każdym razie liczę na Was!

Dzisiejszy dzionek mija mi w miarę szybko. Oczywiście wstałam o godzinę wcześniej niz normalnie, z raci przesunięcia czasu. Nie lubie tych zmian czasu. Nie rozumiem też na co to komu potrzebne. No ale cóż - ktoś wymyślił więc trzeba się dostosować.

Dziś też odwiedził nas mój kuzyn z przyszłą żona. I przywiózł zaproszenia na slub i przyjęcie. Żeby było ciekawiej ślub odbędzie się nie w sobotę (tradycyjnie) tylko w czwartek, zaś po nim odbędzie sie ot tylko przyjęcie weselne bez tańców, wielkiej ilości gości. Ot kameralnie. No cóż przyzwyczajeni jesteśmy do ślubów w sobotę, a po nich wielkich imprez. Jednak jak się okazuje, ten uroczysty dzień mozna spędzic inaczej.

Niestety piekna pogoda z ubiegłego tygodnia poszła sobie. Dzis jest co prawda słonecznie ale chlodno. Za to wczoraj był wielki haos. Raz lał deszcz a za jakąś chwilę świeciło słońce i tak w koło. Tak jakgdyby słonko opominalo się o to, że to ono teraz rządzi.

1 komentarz:

Zimbabwe pisze...

Gier nie znam, gram na Facebooku, ale co za dużo w końcu to niezdrowo :) U nas właśnie zaświeciło słonko. Życzę miłego popołudnia ;)