wtorek, 9 marca 2010

Gdy emocje już opdaną...

Wczorajszą notkę pisałam na gorąco. Kiedy emocje Dnia Kobiet sięgały zenitu. I może mnie ktoś nieopatrznie zrozumiał – otóż ja nie chciałam napisać, że film Pt.:”Alicja w krainie czarów” był nieciekawy”. Tak było, ale to prawdopodobnie tylko ja to tak odebrałam. Bo ja w ogóle jestem marnym kinomanem. Jak już to wolę poczytać dobrą książkę. I, żeby mnie zainteresował jakiś film, no to ho ho, musi w sobie naprawdę cos mieć. Tak więc kochana Zimbabwe nie patrz na moje odczucia tylko idź do kina. Fil ten jest nowością, bo chyba od piątku dopiero na ekranach kin. A też słyszałam, że innym się on podobał.

Dziewczyny słusznie zauważyłyście, że gdyby nie było nas – kobiet, to też nie byłoby wczorajszego święta. Ba gdyby nie było kobiet, hm mężczyźni byliby bardzo nieszczęśliwi i to z wielu powodów i to nie myślę tutaj tylko o rzeczach typu sprzątanie i gotowanie, ale także o seksie. Przecież bez seksu przeciętny mężczyzna nie potrafi żyć. Wiadomo, że znajdą się i tacy panowie, którym do tego miodu kobiety nie potrzeba...ale to odmieńcy, a ja w sprawy tego typu wnikać dalej nie chcę.  

Ze spraw przyziemnych – nic się nie dzieje ciekawego. Dziś miałam jakiś ciężki dzień. Niby nic, a jestem zmęczona. Owszem drobne nieporozumienia, chłodny kontakt z A, w szczególności kiedy E chodzi za nim jak cień.
Dziś też załatwiałam pewną sprawę. Mam nadzieję, że lada chwila dostanę meila, że wszystko jest ok. Już trochę się denerwuję, bo coź za długo to trwa. Czas pokarze, zobaczymy co z tego mi wyjdzie. Nie piszę na razie o co chodzi, ale jak już wszystko będę wiedziała i umiała to wtedy się pochwalę.

3 komentarze:

ewa pisze...

bardzo fajnie piszesz Iwonko,
My kobiety wiadomo -nie bylo by swiatu bez nas (tu mi sie pewnie oberwie za moje slowa)
Swieto minelo i jest szara rzeczywistosc.
Jesli chodzi o A to nie przejmuj sie daj sobie na luz , i niech zobaczy ze tak troszeczke go olewasz ,to i E inaczej bedzie sie zachowywala a tak chodzi za nim zebys Ty pewnie zobaczyla i byla zazdrosna.
Zacisnij zeby i glowa do gory ,- sama sie przekonasz ze nie warto bylo
Pozdrawiam Cie serdecznie

Anonimowy pisze...

Ty zawsze chcesz dobrze,a wychodzi jak zwykle Kaśka M

Agata pisze...

Na szczęście kobiety też lubią seks ;)