niedziela, 31 stycznia 2010

Mija styczeń


Moi drodzy!
Dopiero co żegnaliśmy Stary Rok, a tu już żegnamy styczeń. Ach jak ten czas szybko biegnie! Z jednej strony to dobrze, bo może wiosna prędzej przyjdzie! He, wiosna mi się marzy, a tu zima ani mysli odejść. Ach śnieg śnieg...jeden sie uleży, a drugi napada. Tylko jak to zacznie topnieć to będą cuda się działy. Jak to dobrze, że w poblizu nie ma rzek!

Kochani początek roku to czas rozliczeń podatkowych. Dlatego proszę Was bardzo serdecznie oddawajcie swój 1%podatku dla stowarzyseń, fundacji, osrodków itp. I to jest bardzo proste. W odpowiednią formułkę PITa należy wpisać nazwę danej Fundacji adres i to co najważniejsze nr KRSu. I tyle. Czy to takie trudne? A wiecie jak bardzo w ten sposób pomódz? I jakie to piekne!! Jesli Wy tego nie zrobicie to Urzędy skarbowe i tak ten 1% i tak gdzieś przeleją. Tylko gdzie? A Wy napewno macie swoje "ulubione" Fundacje i Stowarzyszenia, tak więc do dzieła. :-)
Na blogu planuję zmiany. Jeszcze nie teraz, powolutko...ale myślę, że coś tu będzie się działo. A może ...nie nic więcej nie powiem. 
A teraz mam specjalną dedykację dla...no ten o kogo chodzi napewno wie:
Przyjaciel to ktoś naprawdę
wspaniały.
I nie chodzi tutaj o jakieś „ideały”.
Jednak on zawsze cię zrozumie.
Wesprze, pocieszy jak tylko umie.
Bo z nim jest zawsze raźniej, weselej.
Takiego człowieka nazywam PRZYJACIELEM.

Brak komentarzy: