niedziela, 4 maja 2014

Majówka

Witajcie moi mili!

Jestem bardzo ciekawa jak mijają Wam te wolne dni? No bo fakt faktem ostatnie kwietniowe dni były bardzo ciepło, przyzwyczailiśmy się już do cienkich sweterków, lekkiego obuwia, a tu przyszedł maj a wraz z nim totalne ochłodzenie. Strasznie zimno jest na dworze, ba nawet przymrozki zapowiadali czego bardzo bym nie chciała, bo wiadomo, że byłby to szok dla roślin no i dla wielu z nich źle by to mogło się skończyć.

Ja niestety, jeszcze nie wydobrzałam po operacji, a tu złapało mnie jakieś przeziębienie i tak trzyma od piątku. Nie mogę za bardzo brać leków, bo wiadomo na razie mam ścisłą dietę, tak więc kuruję się powoli. No dziś już jest dużo lepiej, praktycznie pozostał straszny kaszel i osłabienie, ale to już można żyć:-).

Wiecie co, tak siedzę na tym chorobowym w domu i popadam w jakąś depresję. Otwieram komputer i ja tu nie mam co robić, co czytać, w co grać...wszystko nudzi, męczy, denerwuje...mój kochany OFON znowu zaniedbany...nie wiem co się dzieje. Może polecicie jakieś dobre gry online, ciekawe strony, może znowu coś we mnie odżyje...nawet się zmuszam aby na Wasze blogi wejść, nie mówiąc już o napisaniu komentarza. Najpierw zrzucałam winę na osłabienie, ale przecież już jest dużo lepiej, fakt znowu wróciło bo przeziębienie, ale minie. Kiedyś lubiłam oglądać filmy online, a teraz nawet to mnie nie cieszy. Bardzo Was proszę pomóżcie, podpowiedzcie co robić, jak żyć.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

3 komentarze:

Zim pisze...

Ostatnio grałam na szarekomorki.net - czy coś takiego.
Tu w Bośni ogłoszono stan klęski żywiołowej - centrum Prijedora jest pod wodą... Od jutra zapowiadają (dzięki Bogu) słońce. My szczęśliwie jesteśmy wyżej, na wsi.
Pojutrze jest święto klanu - pieczemy ciasta :) Pozdrawiam ciepło z (chłodnych) Bałkanów :)

La vie est belle i ja tez pisze...

Mam nadzieje, ze ten Twoj stan jest przejsciowy.... Pewna jestem, ze tak jest!
Serdecznosci sle
Judyta

Zim pisze...

A tu właśnie przestało padać :D ! :)