wtorek, 9 kwietnia 2013

Wiosna idzie!!

Witajcie moi drodzy.
Witam Was  bardzo serdecznie we wtorkowy wieczór. Mamy już wiosnę, hm to nie nowość bo teoretycznie jest ona od 21 marca. Jednak teraz jest kwiecień, nareszcie śnieg topnieje, a przede wszystkim robi się cieplej, a to mnie bardzo cieszy. 

Ja tam bynajmniej czuję już wiosnę. A czuję ją w swoich oczach, które od wczoraj mnie bolą, ropieją i łzawią. Chwilami jest lepiej ale nie do końca. Obkupiłam się dziś w zapas kropli do oczu i zostawiłam w aptece nie małą sumkę. Ja nie jestem alergikiem, choć testy miałam robione za dziecka, no ale...Mimo, że czasem dokuczają mi jakieś pyłki że cierpię, że boli, ale kocham wiosnę i niech już będzie taki ciepło jak to powinno wiosną być.

Wczoraj na warsztatach mieliśmy bardzo ciekawe zajęcia. Otóż pokazywano nam jak robić pedicure (chyba dobrze napisałam:-)). A mianowicie jak dbać o paznokcie, od obcinania piłowania po malowanie. Dowiedziałam się wiele ciekawego, a znajomi moi mogą i już to pewnie zrobili zobaczyć nasze/moje poczynania na jednym z portali społecznościowych. Na koniec zajęć mogliśmy sobie popróbować malowania wzorków na tipsach. Nie jest to takie proste jak się wydaje! Zajęcia te były bardzo ciekawe wniosły dużo radości, szkoda tylko, że na jedną osobę przypadają tylko jedne takie zajęcia, no ale nic to i tak fajnie, że mogłam w nich brać udział.

Nie wiem Słoneczka co Wam jeszcze napisać. Dzień za dniem szybko mija, już połowa kwietnia niebawem. A ja znowu już czas odliczam do czerwca, do wyjazdu nad moje morze do kochanego Pobierowa. Może kogoś dziwie, że co roku jadę w to samo miejsce, ale mi i moim bliskim to nie przeszkadza. Wiemy już bynajmniej co gdzie jest, nie trzeba szukać, tylko "zająć się" odpoczynkiem. Ha ha pokusiłam Was pewnie troszeczkę co?

Trzymajcie się!!

2 komentarze:

Zim pisze...

No, ja już czuję, że przychodzi wiosna. I nie tylko ja.
Super, że mieliście tak fajne zajęcia :) Pozdrawiam :)

Lolek90 pisze...

Oj czuć tą wiosnę w powietrzu, czuć. Na szczęście nie mam jeszcze towarzyszących jej objawów alergicznych, ale to pewnie kwestia czasu i za parę dni dołączę do Ciebie z problemami oczowymi. Pozdrawiam