czwartek, 24 stycznia 2013

Przydałaby się pomoc


Kochani!!
Bloga piszę już ładnych parę lat, z resztą w marcu, jak dobrze pamiętam będzie rocznica. Szło mi to różnie, raz częściej, raz rzadziej pisywałam, ale byłam, jestem. Poznałam tu wiele wspaniałych ludzi i nadal poznaję - z czego bardzo się cieszę. To tak słowem wstępu.

Po prostu wciągnęło mnie to blogowanie. Jednak nie na samym pisaniu notek to polega. Od początku, czy to na Onecie, czy teraz na Blogerze zawsze moje kochane koleżanki blogerki dbają o wystrój mojego kącika. A ja, bywa, że marudzę, że czcionka nie taka, że obrazek nie taki itd itp. Fakt, obecna szatka bardzo mi się podoba. Jednak chciałam się Was zapytać, czy któraś z Was nie miałaby ochoty potłumaczyć mi blogera. Chodzi o to, żebym mogła sobie sama dodać nowy blog do listy, dodać banerek na boku, czy to banerek candy...a potem to już może bym się nauczyła zmieniać tło i wiele wiele więcej.  Mi się marzy, ale wiem, że coś mi tłumaczyć to nie takie proste, bo ja owszem pojętnym uczniem może i jestem ale wszystko powoli. Jeśli by któraś z Was chciała to ze mną poćwiczyć, to będę chętna. Forma gg, lub skayp też obojętne.

Druga sprawa, mam znajomą, która pisze bloga na Onecie, niestety tam się dużo pozmieniało i dziewczyna sobie nie bardzo radzi. Jeśli, któraś z Was mogłaby również parę lekcji udzielić - to będę bardzo wdzięczna. Piszcie w komentarzach, a ja potem wymienię Was czy to e-mailami, czy numerami gg.

Liczę też, że i mi będziecie mogli pomóc. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!

3 komentarze:

Zim pisze...

Już Ci pisałam i mówiłam wiele razy, że w wolnej chwili... Jak najbardziej :) A niebawem tych chwil będę mieć więcej niż ustawa przewiduje :) Pozdrawiam :)

Tojav pisze...

Masz bardzo ładnego bloga i nie warto za dużo zmieniać. Pozdrawiam

Iva pisze...

Tojav też mi się podoba bardzo, ale to tylko dzięki Zim tak jest!! Jednak wiesz, ja bym chciała być trochę bardziej samodzielna, choć tylko w tej kwestii!! A po za tym blogger mnie bardzo ciekawi.