czwartek, 6 stycznia 2011

Święto Trzech Króli

Witajcie! Mamy dziś świto Trzech Króli, dzień dzisiejszy jest świętem państwowym.  Już kiedyś dawno tak yło, że tego nie ludzie świętowali tak jak w niedzielę, potem przyszły inne rządy i zostało ono zniesione tzn, był to normalny roboczy dzień. A teraz znowu mamay dodatkowy wolny dzień. Czy dobrze? sama nie wiem. Z jednej strony może i tak, ale z drugiej hm, uważam, że nie potrzebny jest dodatkowy dzień wolny, po to, aby iść do kościoła i świętować. Bo kto będzie chciał, ten po pracy czy szkole i tak udałby się na mszę świętą, a kto nie to czy to jest dzień wolny, czy nie , to jest mu to obojętne. No ale cóż ja sobie mogę pogadać:-).
W każdym razie jutro mam też wolne i planuję spać!!

Muszę się wam czymś pochwalic. Ostatnio na Allegro , dzięki mojemu bratu zakupiłam sobie czapkę uszatke. Wiecie zapewne o jakiej czapie mówię, bo jest to modne teraz nakrycie głwy. Czapeczka jest biła z dodatkami z takiego brązowawego futerka, mówię Wam jest śłodka, a jaka cieplutka!

Mam ostatnio mały problem. Martwię się o mój laptop bo cos mi bateria szybko pada. Na początku trzymała z 2,5 godziny a teraz 1,5 godz. Fakt nikt mi dokładnie nie powiedział jak mam ją uzywać. Więc tak wyładuję ją tak aż do pierwszego ostrzeżenia tj do ok 7% potem się ładuje a ja podczas tego ładwanie często normalnie używam kompa. I ładuję do pełna. Nie wiem, może coś źle...nie mam pojęcia czytam różne fora internetowe na ten temat ale głupia jestem z tego. A ostatnio usłyszałam tekst "jak chciałaś komputer do grania, to trzeba było sacjonarny kupić". Tylko, że kupowałam, to wszyscy byli za laptopem.
Aha no i oczywiście jak już wszędzie pisze - raz na tydzień go sformatuję do końca. I nie wiem, nie mam pojęcia co źle robię, może podczas ładowania powinien on być wyłączony? Pomóżcie mi!! A jeszcze gdzieś czytałam, że można wyjąć baterię i pracować na prądzie...ah:-(
Liczę na Was!!

2 komentarze:

Zim pisze...

Nie ma to nic do rzeczy czy jest włączony czy nie podczas ładowania. Z tego co piszesz dużo grasz na sieci, a te gry bardzo wyczerpują baterię. Lepiej znaleźć z tego widać inną rozrywkę, a przynajmniej tą internetową ograniczyć :)

ewa pisze...

Pozdrawiam Cie Iwonko bardzo serdecznie