niedziela, 7 listopada 2010

Wieczorkiem

Najmilsi!
Witam Was bardzo serdecznie w deszczowy niedzielny wieczór. Że nie lubię tej aury to już wiecie. Ale aby do końca nie popaść w jakąś totalną chandrę zapisałam się do portalu chomikuj. pl, zaś mój chomik to iwet100. Szukam tam sobie różnych ciekawych rzeczy np muzyki, lub ebookow, kiedyś sobie ściągnę owego na pendraifa (wiem źle napisałam, ale nie pamiętam jak to się pisze :-)) i posłucham.
Może ktoś z Was też jest na tym portalu? - to dajcie nazwę swoich chomiczków , bo wiem już, że fajnie się wymieniać róznymi sieciowymi zdobyczami.

Kochani dziękuję Wam za wszystkie komentarze, powiem, że gdy tak dzis je przeczytałam to tak mi się na serdszku cieplutko zrobiło i oczywiście łezka poleciała - dziękuję Wam, ze jesteście i czytacie! Nie musicie za każdym razem tak mi słodzić :-)) ale piszcie proszę!

Z jelitami na szczęście wszystko ok. To był taki praktycznie jednorazowy eksces ale wystraszyłam się sama jak i mama na maksa. Potem jeszcze wczoraj mialam dietkę no bo wiadomo nie ma co ryzykować.

Pewnie przez dwa najbliższe dni mniej mnie będzie w sieci. A to dlatego, że przyjeżdża moja kochana cioci, juz się doczekać nie mogę. Tylko że te dwa dni no właściwie trzy tak szybciutko przelecą i znowu będzie smutno...eh takie życie.

eFotek.pl - Darmowy Hosting ZdjęćA teraz pozdrawiam cieplutko i spokojnych snów życzę!

4 komentarze:

Zimbabwe pisze...

Ja z chomika to tylko ściągam... Ale może przyjdzie i czas, że to się zmieni. Życzę miłego dnia i pozdrawiam :)

Salanee pisze...

Ja też, jak już tam jestem, to tylko ściągam, niczym się nie dzieliłam jeszcze, ale to nie przez skąpstwo :) Może kiedyś przysiądę, teraz zabijam czas na farmie :)

Ola pisze...

Kochana, to co dobre zawsze szybko się kończy:)
Wykorzystaj te dni jak najlepiej:)

Anonimowy pisze...

Cześć Iwonka.piszesz ładnego bloga.Ja też mam blogi, www.ryszch54.bloog.pl oraz chomikuj.pl.rysz8 Tyle na razie.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.