czwartek, 28 października 2010

Po imieninowo

Pewnie wielu to baz Was wie, że wczoraj obchodziłam imieniny. Dzień cały był bardzo udany, z różnych stron płynęły życzenia, za które serdecznie dziękuję. Były te składane osobiście, ale też i te meilowe czy smsowe, telefoniczne ...to bardzo miłe, gdy ktoś panięta. No oczywiście od moich kochanych kumpelek dostałam też życzenia w postaci kartek imieninowych, wysłanych za pośrednictwem poczty polskiej.

Właściwie to niespodzianki imieninowe zaczęły się już we wtorek kiedy to moja mama wzięła mnie do sklepu z odzieżą i galanterią i kupiła mi śliczną szarą torebkę!!! w szoku byłam, bo nie był to tani prezencik, nie ukrywam, dołożyłam się do tego interesu, ale co tam:-). Miałam jednak problem, bo torebki, w stylu tych, które mamie się podobały były czarna i szara. No i tu już był mankament, ale wybrałam szarą. Jest śliczna a co najważniejsze na długim pasku, ma sporo kieszeni, no i nie jest za duża, a mi się podoba, a ja przecież lubię duże toerbki, ale ta jest wyjątkowa. Torebka oczywiście jest ze skórki.

Zaś wcziraj na warsztatach na pracowni, w kameralnym gronie robiłam mały poczęstunek, zaś po południu z bukietami kwiatów wpadły moje koleżanki. Uważam że ten dzień, pełen wrażeń i miłych emocji był bardzo udany.

Dziś to już szara codzienność, choć podobno pędzi jeszcze pocztą do mnie jedna paczucha, ale to miłe i z przyjemnością i niecierpliwością na nią czekam.

Jutro mam dzionek wolny. Nie wiem, co będę robiła, ale ten dzień wolny zrobiłam sobie celowo. Mówiąc krótko dosyć poważne nieporozumienia. Ja już z niecierpliwością czekam do stycznia, aby zmienić pracownię....i koniec na ten temat, bo nie chcę za dużo go rozwijać.

Kochani dziękuję Wam, że jesteście!

3 komentarze:

REwelkaa pisze...

Spóźnione życzonka ale bardzo szczere :) Dużo zdrówka, szczęścia i wszystkiego c0o sobie tylko wymarzysz. :*

Buziaczki. :)

Ola pisze...

No widzisz Kochana jednak dużo osób pamiętało. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa :)
Życzę Ci samych uśmiechów na twarzy

Zimbabwe pisze...

Wszystkiego najlepszego :)
Tak, torebka jest na pewno fajna i pewnie nie raz Ci się przyda.
Pozdrawiam :)