niedziela, 1 sierpnia 2010

1.08. 1944

To jest data, którą każdy Polak znać powinien. 66 lat temu właśnie dni dzisiejszego o godzinie 17.00 rozpoczęło się powstanie warszawskie. Wiadome jest to, że ja  nie pamiętam tyczh czasów. Jednak jest mi strasznie smutno kiedy myslę, że w czasie tego powstania zginęło wielu młodych ludzi. To oni walczyli o Polskę i w tej walce stracili zycie.


U mnie troszkę lepiej.
Wczraj nie pisałam, ponieważ źle się czułam, bardzo bolała mnie noga. Nie wiedziałam już co zrobić, jak usiąść, ani jak się położyc. Na szczęście dziś jest już dużo lepiej.

Kochani przepraszam bardzo za ostatnia notkę. Ale proszę, nie bieżcie sobie aż tak bardzo tego do serca. Ja opisałam to, bo to bardzo mnie boli, ale tu nie do końca miałam na mysli Was.

Kala proszę odezwij się, bo ani na gadu Cię nie ma, na blogu tez dawno nie pisałaś. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze?

Miłego wieczorku!!

3 komentarze:

Salanee pisze...

Iva, przede wszystkim, nigdy nie przepraszaj za swoje wpisy. Płyną prosto z serca? To, dlaczego później czujesz się nie wiem, winna, że napisałaś, to co Ci na nim leży? To tak, jakbyś przepraszała, że żyjesz. Nie wolno tak robić. Bądź prawdziwa, kiedy będziesz pisać pod publikę, żeby nie wiem, innych nie urazić, blog nie będzie prawdziwy. Kiedy napiszemy to, co nas boli, później odczuwamy ulgę, więc więcej nie chcę widzieć przepraszania, za wpis:P Bo tam przyjadę, i wymierzę odpowiednią karę ;)

Zimbabwe pisze...

A ja dzisiaj rano wyszłam na przystanek, patrzę... I widzę małe flagi przy tramwaju. I myślę sobie - skąd to? I nagle oświecenie, przypomnienie w głowie - no tak, dzisiaj rocznica... I uszka do góry Ivuś!

Iva pisze...

Salanee postaram się...:-) ale tak na pradę przyjechać byś mogła...
serdecznie pozdrawiam!!