czwartek, 11 marca 2010

O rekolekcjach

Kochani
Pod wczorajszą notką miałam zamieścić piękną pieśń. Jednak nie zdążyłam jej wczoraj znaleźć, toteż uczynię to dziś. Pieśń Pt.: „Nasze plany i nadzieje” poznałam dopiero teraz podczas rekolekcji. Jest cudowna. Posłuchajcie.Dziś tak jak wczoraj zaraz po przyjeździe z Warsztatów Terapii Zajęciowej poszłam do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Coś niesamowitego to nabożeństwo! A następnie udałam się z mamą na probostwo gdzie nabyłam książeczkę. Są tam najróżniejsze rozważania , pieśni i modlitwy właśnie do Bożego Miłosierdzia.


Jutro ma do nas na weekend przyjechać ciocia. Jeśli tak się stanie, to raczej jutro i w sobotę notki nie będzie. Bardzo się cieszę na jej przyjazd.

Trzymajcie się!

1 komentarz:

ewa pisze...

Piekna piesn ,łzy mi polecialy ,nie ukrywam ,bardzo sie wzruszylam.Piesn ta jest dla mnie piesnią szczegolna ,bo przy nutkach tej piesni dwa lata temu żegnalam na zawsze moją najlepszą przyjaciolke.Dziekuje Iwonko ,nie ma w życiu przypadkow,nie moglam znalesc tej piesni,bo nie znalam dokladnie tytułu.Teraz juz ją mam.