niedziela, 14 lutego 2010

Ostatki, walentynki i wszystko co na czasie

Witam cieplutko!
Notkę tą miałam napisać wczoraj, ale niestety miałam nastrój na minusie, więc nie pisałam. Po co zaprzątać Wam aż tak bardzo głowę moimi sprawami.

Kochani mam gorącą prośbę. Jeśli macie mój blog w swoich ciekawych lub ulubionych blogach to zmieńcie sobie linka! To ważne, po co kluczyć, jak można od razu tutaj wejść.
Tłustym czwartkiem rozpoczęlismy ostatki. Uwielbiam pączki. Mniam, tego dnia dwa zjadłam! Aż i tylko bo są one bardzo kaloryczne. ale raz kiedyś - co mi tam:-).
Wczoraj wielu z nas szalało na parkiecie hucznie kończąc tegoroczny karnawał. Ja tez poszaleję, ale w poniedziałek. Bo własnie jutro mamy na WTZ zabawę karnawałowo - walentynkową.

Dziś Walentynki. Święto przeze mnie nie zbyt lubiane. Owszem miłoby było dostać kwiaty czy bombonierkę, ale od kogo? Tylko mi przykro troszkę, że wszyscy zakochani wyznają sobie miłość, obdarzają się upominkami, a ja?  Ale nie, nie jestem jakąś egoistką. Uważam jednak, że to święto jest nam do szczęścia nie potrzebne. Ważne, że jest miłość, a czy koniecznie trzeba sobie te uczucia  okazywać publicznie? W wielu związkach tak pewnie będzie, że dzis wyznaja sobie miłość, może pójdą na kolację itp, a jutro, badź za kilka dni powrócą kłótnie i szara rzeczywistość. Tak więc kochajmy się przez cały rok, a nie tylko dzisiaj!
Ciekawa jestem co Wy sądzicie na temat Walentynek.?
Pozdrawiam serdecznie.

5 komentarzy:

Kala pisze...

to ja ci wysle serducho zeby juz smutki odeszły mam tylko nadzieje ze wyjdzie

__####___#### .`-.´.+`
_##____#_#____##`,+.*.*´
#_______#________# `+.*`
#_______14_______# `,+.*`.°
_#_____LUTY_____# `,+.*`,
__#____________# `,+.*`,°*`’ °
_____#_______# `,+.*`,+.*`,+.
_______#___# `,+.*`,+.*`,+.*’
_________# `,+.*`,+.*`,+.*`

Iva pisze...

Ojej Kala dzięki wielkie. I chumorek się od razu poprawia.

Salanee pisze...

Ja myślę, że właśnie po to jest blog, żeby pisać na nim zarówno o swoich radościach, jak i smutkach :)
A co do Walentynek, hmm, jakoś nigdy mnie ten dzień nie rajcował ;)

Magda i Marta pisze...

A może za miast walentynek święto przyjaźni ?

Anonimowy pisze...

A Ty komuś coś dałaś na Walentynki,żeby oczekiwać wzajemności?Do brania jesteś pierwsza,ale żeby coś od sibie to juz trudności masz-Kaśka M