sobota, 6 grudnia 2014

Niespodzianki

Witajcie kochani!
Dziś Mikołajki, czy ten starszy siwy Pan pamiętał o Was? czy dostaliście choć drobny upominek? Ja sama robiłam drobne prezenciki, ale też otrzymałam. Święty Mikołaj przyniósł mi krem do twarzy, czapkę  i czekoladę. Szczerze, aż tylu upominków się nie spodziewałam :-) ale to bardzo miłe.

Jakże piękną niespodziankę otrzymałam wczoraj. Otóż wchodzę po południu na bloga i dech mi zaparło, otóż weszłam w świąteczny i piękny świat. Sama przymierzałam się nad zrobieniem nowej szaty bloga, ale nie jestem jeszcze wprawiona, więc trzeba by sporo czasu...a tu taka niespodzianka. Przez dłuższą chwilę zastanawiałam się kto to...ale tylko dwie, może trzy osoby znają namiary mojego bloga. I jak się okazało Kala zrobiła mi taką niespodziankę - bardzo bardzo Ci dziękuję!!

Kochani a czy Wy lubicie robić prezenty? Bo, hm, dostawać to chyba każdy z nas lubi, co nie. Jednak dla mnie ogromną radochą jest też to, kiedy sama mogę komuś coś ofiarować. I to nie tylko dawać można rzeczy materialne - ja często uśmiechem czy dobrym słowem sprawiam komuś wielką radość, piękną chwilę w tym niełatwym życiu. Dawajcie tych iskierek jak najwięcej!!

1 komentarz:

Zim pisze...

:) :) :)
Małe uśmiechy ode mnie :)