środa, 5 lutego 2014

Codzienność

Serdecznie witam!
Mamy już luty a za oknem wiosenna pogoda. Szczerze, mnie to bardzo cieszy bo słonko świeci i grzeje, nie jest mokro i ślisko, a po za tym nie ma mrozów. Najważniejsze jest jednak to, że nie jest ślisko  i wszędzie mogę dojść. Jednak coś mi się wydaje, że zima jeszcze powróci i choć na chwilę przypomni o sobie. No bo pamiętacie Wielkanoc ubiegłoroczną? - to dopiero był hardkor. Kto by pomyślał, że kwiecień może być biały, a widocznie może. Tak więc cieszę chwilą, chodzę na spacerki i używam życia:-).

Czas biegnie nieubłaganie, jak zawsze zresztą. Ciągle coś grzebię, ba poświęciłam się troszkę wolontariackiej pracy na OFONie. Kocham to forum, ale oprócz tego, że pisząc dyskutuję na różne tematy, to też sprawdzam i uważnie czytam posty innych. Jeśli są one wulgarne lub nie na temat to...zgłaszam je do moderatora i zostają one usunięte. Bardzo chciałabym zostać moderatorem, ale podobno nie mogę. To nic, cieszę się, że choć tak mogę pomagać.

Na WTZ dużo się dzieje. Przede wszystkim szykujemy się na wielki bal karnawałowy, który już w środę. Przyjedzie kilka innych warsztatów. Hm. specjalnie mnie to nie cieszy, bo nie lubię takiego nawału osób, a będzie nas bardzo dużo, a po za tym przy samej organizacji jest mnóstwo roboty. No, ale myślę, że nie będzie źle.

To chyba na dziś tyle. Pozdrawiam Was serdecznie!!

3 komentarze:

Kaśka T pisze...

Troszkę Ci zazdroszczę, że nie ma już u Ciebie ślizgawicy, bo u mnie wciąż ona się utrzymuje.. I z tego powodu przeważnie jestem uziemiona w domu..

Udanej zabawy na balu :) Ja w sobotę pojadę na choinkę do stowarzyszenia, którego jestem członkiem.

Pozdrowionka!

Lolek90 pisze...

No to czeka Cię niezła impreza. Pozdrawiam

Iva pisze...

Wiesz Lolku, ja się wcale nie cieszę na nią!