środa, 18 grudnia 2013

Miało być tak piękne

Kochani!

Tak się cieszyłam z tego, że zaczęłam pisać systematycznie, że niebawem święta a ja chcę się z Wami podzielić moimi refleksjami, przemyśleniami. Ale niestety, w komentarzach padło wiele przykrych słów..i to w ogóle słów nie na temat. Zrobiło się niefajnie, boję się że dziewczyny Magda i Marta oraz Zim nie będą już chciały komentować moich notek, co mnie bardzo snuci. Mam jednak nadzieję, że tak nie będzie. 
Moja reakcja była taka - usunąć bloga, bo nie chcę aby się tutaj ludzie wzajemnie gniewali, obrażali, bo to nie jest na takie sceny miejsce. Po za tym, no bardzo, bardzo mi przykro, że taka rzecz się stała. Jednak, kiedy zaczęłam sobie wyobrażać, że tego bloga nie będzie, że stracę tylu fajnych znajomych, to stwierdziłam, że blog jednak zostaje.

Jednak mam do Was prośbę - czytajcie notkę, a potem komentujcie i to na temat, bo potem z niczego robią się niesnaski. Mnie ogromnie cieszą Wasze komentarze, ale one muszą mieć sens, Tak więc co było, a nie jest nie pisze się w rejestr!!! Zapraszam do odwiedzin i komentowania.

Ja ze swej strony bardzo
przepraszam!!!

3 komentarze:

Lolek90 pisze...

Ja jeszcze raz powtórzę moje ostatnie zdanie - nie sztuką jest komentować, sztuką jest robić to na temat. Tym bardziej, przynajmniej według mnie, to niestosowne "wykłócać" się na czyimś blogu. Takie jest moje zdanie. Zamykanie stronki z powodu czyiś spięć jest bezsensowne. Twoja wina, że ktoś chce komuś innemu "zaimponować" i "pouczać go"? No chyba nie. Ivcia, głowa do góry. Ja też chciałam zniknąć, kiedy niektóre osoby odkryły mój "wirtualny zakątek", ale pomyślałam sobie - "Lolek, świata nie zmienisz, tym bardziej ludzi. Możesz co najwyżej starać się go naprawić". Pozdrawiam

Lolek90 pisze...

I jeszcze jedno - nie masz za co przepraszać. W wirtualnym świecie też istnieje coś takiego jak netykieta, i po prostu jedni umieją jej przestrzegać, a innym przychodzi to z trudem. I tutaj nic raczej nie zdziałasz, ponieważ to, czy ją ktoś będzie przestrzegał zależy tylko od niego.

Zim pisze...

Cóż mogę więcej dodać... Ty Iva jesteś dorosła, Twoje znajomości to Twoja sprawa. Pozdrawiam :)