wtorek, 31 grudnia 2013

Czas podsumowań

Witam serdecznie!

Koniec roku skłania do podsumowań. Przyznam się, że nie lubię ich robić, dlatego też jako takich podsumowań u mnie nie będzie. Rok ten minął mi bardzo szybko, cieszę się, że moi bliscy i ja byłam zdrowa, że nie działo się nic złego. Ogromnie raduje mnie fakt, że poznałam znowu kilka fajnych osób. Mam nadzieję, że zbliżający się 2014 rok też będzie dobry, a może i lepszy, kto wie:-). Smuci mnie jedyne to, że z blogowego środowiska odeszła Salanee.  Jeśli czytasz ten post, to wiedz, że bardzo brakuje mi Twojego bloga, Twoich notek i Ciebie tutaj. Nawet już nie komentujesz, nie bywasz na tych naszych blogowych "salonach".
W tym mijającym roku odeszli do lepszego świata też moi dobrzy znajomi Alda, która również była blogerką oraz Patrycja i Tomek. Przykre to, że Pan Bóg zabiera tych najlepszych:-(.

Teraz wchodzimy w ten Nowy 2014 rok i mam nadzieję, że jakoś to będzie,Byle nie był gorszy od tego, który odchodzi. Wiem jedno, że czeka mnie w kwietniu operacja - jednak mam nadzieję, że z Bożą pomocą dam radę. Was proszę o wsparcie,

A teraz serdeczne mam dla Was życzenia:

3 komentarze:

La vie est belle i ja tez pisze...

Wszelkiej pomyslnosci!
Serdecznosci
Judyta

Zim pisze...

A ja Ci życzę radości na co dzień, Bożego błogosławieństwa na każdym Twoim kroku i spełnienia marzeń :) Pozdrawiam :)

Kaśka T pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!