niedziela, 11 grudnia 2011

Niedzielnie

Witajcie drodzy czytelnicy!
Znowu czas jakiś minął nim zabrałam się za pisanie kolejnej notki. Sama nie wiem, obiecuję sobie częstsze pisanie, a tu nic z tego nie wychodzi.

Mamy już grudzień, prawie, że połowa tego miesiąca. Adwent, jestem już po rekolekcjach - wspaniałe jak zawsze przeżycia,  przemyślenia. Nic, tylko teraz szykować się już na święta. Najpiękniejsze święta w roku. Choć dla mnie juz sam Adwent ma swobie wiele piękna, to dla mnie taki cudowny czas, bo same święta trwają krótki, przeminą, a ja zawsze będę powtarzała słowa jakiegoś mądrego człowieka, że "i tak najpiękniejsze jest oczekiwanie". Hm, co do świąt to prezenty prawie mam porobione, teraz czas na wypisywanie kartek świątecznych - uwielbiam!! Niby jest era meili, smsów, i to wszystko jest ok, ale ja tam kocham kartki, zwykłe, namacalne...a jeszcze jak ludzie się starają, do kartki dołączą słodki drobiazg, czy też życzenia są w jakiś tam sposób orginalne to...nic więcej chcieć nie trzeba.

Cieszę się, że na dworze jeszcze nie ma śniegu. Dzięki temu jestem "mobilna" wszędzie dojdę i jest pięknie!!!. Choć dziś idąc do kościoła, miałam stracha bo, był przymrozek i asfalt był śliski, no ale dałam radę.

Pozdrawiam Was serdecznie i do kolejnej notki!!2 komentarze:

Zim pisze...

A mnie okres przedświąteczny nie kojarzy się tak dobrze. Zawsze dla mnie wiąże się z infekcjami, większymi pracami w domu, a ostatnio także ze zbliżającą się sesją. Do tego zakłamanie ludzi dookoła mnie - na co dzień mogą się nienawidzić, ale na "Wigilie" różnorakie (które bardzo często łączą się tak naprawdę z piciem wódki czy innego alkoholu) to zapraszają... Nie rozumiem też ateistów czy agnostyków, czy innych ludzi, którzy na co dzień psioczą na chrześcijaństwo, na Kościół (przy czym najczęściej mają na myśli kościół katolicki, ale nie przeszkadza im to w "biciu" innych wyznań), na Boga, ale jak przychodzą Święta, to je obchodzą.
No i ostatnio drożyzna w sklepach.
Słowem, dla mnie to jest okres w roku taki sam jak każdy inny.
Pozdrawiam :)

ewa pisze...

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Ciebie niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród rodziny, przyjaciół
oraz wszystkich bliskich dla Ciebie osób.