poniedziałek, 16 maja 2011

Cieszę się majem

Witam serdeczmie!!
Jak ja kocham ten maj, jest to taki cudowny miesiąć pod wieloma względami. Przede wszystkim kolory przyrody są jeszcze takie żywe, naturalne, nie zmęczone prażącym słońcem lata, a do tego zapach kwiatów.  Fakt pogoda jest różna, oczywiście na weekend sie zepsuła, ale to nic, przecież deszcz też się przyda byleby nie było znowu powodzi jak rok temu.

Wczoraj po południu poszłam z rodzicami na spacer. W sumie, to nie wiedziałam, co robić, bo iść mi się za bardzo nie chciało - bo strasznie zimno na dworze było, ale w domku też mi się nie chciało siedzieć, i jakoś tak, postanowiłam, że się przejdę.Wbrew pozorom nie było az tak zimny, a spacer z przerwą kawkową u cioci był bardzo przyjemny.

U mnie ostatnio nic specjalnie ciekawego sie nie dzieje. Znowu wróciłam na listę dyskusyjną Kei. Znowu jest fajnie, jest o czym pogoadać.

Po za tym, żyję już wycieczką, Za tydzień w poniedziałek z warsztatów jadę do Wiednia, będę też zwiedzać Bratysławę.

Pozdrawiam serdecznie!

4 komentarze:

UPH pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
REwelkaa pisze...

Miłej wycieczki życzę. :)
Pozdrawiam. :)

Zim pisze...

A już myślałam, że w ten poniedziałek jedziesz :) Mała pomyłka :) Ale jakby nie było - życzę radosnej i udanej wycieczki :)

ewa pisze...

Zycze Ci Kochana Iwonko przyjemnej wycieczki i duzo zdrowka i ciesz sie majem ,chociaz zimnym ,ale piekna zielenia i kwitnacymi kwiatami
Buziaczki dla Ciebie