sobota, 21 sierpnia 2010

Blogowo i humrkowo

Witajcie kochani!
Nie pisałam kilka dni, bo moja złość sięgała zenitu. W sumie to nadal jest mi strasznie smutno bo gra Farma nie działa. Nie wiem co się stało... juz dziś miałam wgrany specjalny program, który miałby pomódz, ale niestety gra nie otwiea się. Nie wiem, t jest poprostu chorror! Raz miałam fajną grę, która była po polsku, która była ciekawa i nieskomplikowana, to coś ją trafiło i po...Nie juz opanowałam trochę złość, wszak to tylko gra. Ale szkoda.
Jednak mam do Was prośbe, jesli gracie w jakieś ciekawe gry w języku polskim, to albo w kmentarzach albo w meilu podajcie mi linka. Proszę!!

Na blogu mam co raz to więcej nowych znajomych, z czego się bardzo cieszę. To jest mój świat, wiem, że tu mogę się wygadać. Dzięki temu pisaniu poznałam wielu wspaniałych ludzi. Nie wyobrażam sobie, abym mogła zamknąć ten blog i juz nie pisać. KOcham tutaj być i pisać i czytać...:-)

3 komentarze:

Zimbabwe pisze...

Ivuś, ja niestety nie znam żadnego :(

ewa pisze...

Dziekuje ze jestes i dziekuje za "kopa" ktorym pomoglas mi wejsc na bloga i przekonalas mnie do napisania notki.
Jestes Kochana

Salanee pisze...

Iva, a powiedz mi jakiego typu gry lubisz, coś by się znalazło. No i powiedz mi teraz, mam rozumieć, że ta farma działała Ci na przeglądarce, i teraz przestała? Jeżeli tak, to powiedz z jakiej przeglądarki korzystasz. Zarejestruję się tam, i spróbuję CI pomóc, jeżeli u mnie wszystko będzie działać. Nie nerwuj się.
Buźka :)